Pirmklasnieku finālsacensības Salaspilī.

     15. februārī Salaspils sporta kompleksā notika 1. klašu skolēnu konkursa fināls ‘’ “Sportland” pirmie soļi basketbolā”, ko organizēja Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar veikalu “Sportland’’. Finālā piedalījās 24 komandas no visas Latvijas, kuras bija uzvarējušas pusfinālos. Ar prieku un satraukumu arī mēs, Preiļu 1. pamatskolas 1.c klases skolēni, gaidījām šīs sacensības, jo tiesības piedalīties finālā ieguvām pusfinālā Maltā.
     Komandas savu  veiklību, precizitāti, uzmanību un saliedētību pierādīja dažādās stafetēs ar un bez basketbola elementiem. Prieks, ka tieši 1. klases skolēniem tika dota šāda iespēja piedalīties sacensībās un mācīties būt komandai. Mēs iepazinām tuvāk viens otru, atbalstījām, iedrošinājām un guvām prieku par paveikto. Stafetes veicām sporta skolotāju  Ingas un Jāņa vadībā. Katra komanda ieguva piemiņas balvas un skolai basketbola bumbas. Trijām labākajām komandām bija iespēja apmeklēt Latvijas basketbola valstvienības treniņu, bet uzvarētājiem iespēja apmeklēt Latvijas basketbola valstvienības spēli, kurā cīnījās Latvija pret Spāniju.
     Paldies par šo iespēju piedalīties sacensībās sakām visiem, kuri mūs atbalstīja un iedrošināja! Nākošajām 1. klasēm iesakām piedalīties un izbaudīt sacensības.

A. Čerpakovska    Preiļu 1. pamatskolas 1. c klases audzinātāja