Noteikumi saziņas etiķetei tīmeklī, mācoties attālināti.

Preiļu 1. pamatskolas darba organizācija 2020./2021. mācību gadā

• 1.- 6. klašu mācības notiek klātienē.
  • 7. - 9. klašu posmā 1 diena nedēļā var notikt attālināti ( līdz 20% mācību stundu).
  • Katra klase ievēro distancēšanos 2 metru  no citas klases, ievēro plūsmu virzienus gaiteņos, pārvietojoties starp mācību kabinetiem.
  • Skolā ienāk un uzturas tikai skolēni un skolas darbinieki.

Mācību darba organizācija

• Stundas sākas atšķirīgos laikos atbilstoši stundu sarakstam 1.-4.klasēs un 5.-9.klasēs:
    • Plkst. 840
    • Plkst. 900
  • Skan atšķirīgi mācību stundu sākuma un beigu zvani, atbilstoši mācību stundu sarakstam 1. - 4. klasēs un 5. - 9. klasēs.

Pārvietošanās skolā

• Skolā ienāk pa ieeju pie garderobes, ievērojot distancēšanās un dezinfekcijas noteikumus.
  • Skolā jāierodās precīzā laikā - 10 līdz 15 minūtes pirms mācību stundu sākuma.
  • No garderobes uzreiz jādodas uz savu mācību kabinetu vai klases telpu.
  • Pārvietošanās pa skolu notiek, ievērojot plūsmas virzienus.

Starpbrīži

• Starpbrīdī tiek veikta telpas vēdināšana, ja mainās klase arī dezinficēšana.
  • Starpbrīdī klasei jāuzturas norādītajā gaiteņa zonā.
  • Labierīcības apmeklē jebkurā laikā, lai novērstu drūzmēšanos pie tualetes telpām starpbrīžos.
  • No skolas var iziet tikai saskaņojot ar klases audzinātāju.

Tavai un mūsu kopējai drošībai

• Mēs esama gana liela skola, kurā viena saslimšana var izraisīt ļoti plašu inficēšano
  • Rīkosimies atbildīgi pret sevi un klases biedriem, pret savām un citu ģimenēm!
  • Ievērosim distancēšanās pasākumus!
  • Aizliegts ierasties skolā ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru un augšējo elpceļu saslimšanas pazīmēm!
  • Bieži mazgāsim un dezinficēsim rokas!