OLIMPISKĀ DIENA 2016

23. septembrī notika Olimpiskās dienas aktivitātes, kurās iesaistījās 1.-9. klašu skolēni, skolotāji un vecāki. Olimpiskās dienas mēŗķis -  popularizēt vingrošanu un volejbolu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu. Šī gada devīze ir ‘’Padod bumbu”.

Pēc vingrošanas klases sacentās volejbola turnīros . 5.-6. klašu grupās uzvaru guva 5.b meitenes un zēni, 6.c zēni un 6.b meitenes. 1. vietu 8. klašu grupā ieguva 8.b jaukta komanda. 9. klašu grupa uzvaru guva 9.c zēniun meitenes.

Kamēr klases sacentās, citi izmēģināja prasmes volejbolasevēs un piespēlēs. Individuālajās servēs  5. klasēs uzvaru guva Everita Stikāke un Kārlis Adamovičš, 6. klasēs Marta Lazdāne un Arvīds Mazajevs, 7. klasēs Rasa Zīmele un Lauris Rinčš, 8. klasēs Patrīcija Pūdže un Artis Rinčš un 9. klasēs Lija Petrova un Edijs Valainis. Piespēlēs meitenēm uzvaru guva Everita Stikāne un Annija Maderniece, Rasa Zīmele un Aivita Sunepa, Nikola Djubina un Adelīna Petrova, Paula Liniņa un Ieva Adamoviča. Piespēlēs zēniem uzvarēja Raimonds Mūrnieks un Markuss Kurašovs, Ivo Haritonovs un Egils Daukšte, Viesturs Kondratjevs un Raivis Žihars, Rihards Piļāns un Deniss Rečš.

Dienas izskaņā volejbola spēlē sacentās vecāki pret 9. klašu skolēniem un skolotājiem. Šajās spēlēs uzvarēja draudzība.

Lielu paldies  vecākiem un skolotājiem, kuri atrada laiku, lai aktīvi kopā ar skolēniem pavadītu pēcpusdienu!

Ilga, SP “Kompass” vadītāja