Tikšanās ar Leldi Zīmeli

   Projektu nedēļas ietvaros 16. februārī 9. klašu skolēni tikās ar mūsu skolas absolventi Leldi Zīmeli, kas pastāstīja par studiju iespējām Rīgā un ārzemēs. Pēc pamatskolas absolvēšanas Lelde iestājās un absolvēja Rīgas 1. ģimnāziju un sekmīgi studē inženierzinības Edinburgas Universitātē.
    Lūk, skolēnu atsauksmes: „Man ļoti patika Leldes stāstītais, jo uzzināju to, kas apmēram arī mani sagaida nākotnē. Sapratu, ka galvenais ir darbs, darbs un darbs, bet pēc tam tas atmaksājas, ja tieku labā skolā. Gribētu, lai būtu vēl kāda tikšanās ar kādu bijušo mūsu skolas audzēkni.” (Iluta, 9.b kl.)
    „…diez vai gribēšu mācīties 1. ģimnāzijā, jo tur līmenis ir pārāk liels. Un man ir jau doma, kur varētu es mācīties, bet patika, ka absolvents tiek aicināts ar mazu lekciju.”(Eduards, 9.b kl.)
    „Saruna ar Leldi bija ļoti interesanta. Es uzzināju, ka bez angļu valodas nekur neiztikt. Lelde arī pieradīja, ka iespējams mācīties ārzemēs un būt laba skolniece.” (Sintija, 9. b klase)
    „… ceru, ka tādi pasākumi vēl atkārtosies, jo bija ļoti interesanti uzzināt par citām skolām un kā ir tur mācīties.”( Rūdolfs, 9. b kl.)
   „Stāstījums bija interesants… uzzināju kuri priekšmeti jāapgūst pastiprināti, lai tiktu tālāk un kādas grūtības var rasties dodoties mācīties citur. Nedaudz arī uzzināju kā mācās citur un kāds tur ir līmenis, bet labi, ka Rīgā ir atsaucīgi skolotāji.” (Inta, 9.b kl.)

Informāciju apkopoja A. Dz. Bernāne