Mūsu skolas komanda - astoņkārtējs LA republikas rudens krosa uzvarētājs!

     5. oktobrī labākie Preiļu 1.pamatskolas  skrējēji mēroja ceļu uz Rīgu, lai piedalītos ikgadējā „Latvijas Avīzes” kausa izcīņā Rudens krosa stafetēs. Sacensību organizatori bija pacentušies, lai dalībniekiem nebūtu jāgarlaikojas. Varēja piedalīties dažādos konkursos, atrakcijās, pielaikot un testēt „Asics” sporta apavus un iegūt īpašumā Raimonda Bergmaņa autogrāfu, bet vispirms sevi bija jāparāda sporta kompleksa „Anniņmuiža” krosa trasēs.
     Labāk tas izdevās Preiļu 1. pamatskolas meitenēm. Pie bronzas medaļām 1996.-1998. gadā dzimušo grupā 4 x 500 m tika Anna Svetlova, Anita Ivanova, Zanda Vaivode un Egija Patmalniece. Tāds pats panākums arī Elīnai Dūdai, Sintijai Ertei, Anastasijai Caicai, Dagnijai Devjatņikovai 1994.-95. gadā dzimušo grupā 4 x 800 m stafetē. Vēl piecas komandas izcīnīja piektās vietas, ar ko pietika, lai pamatskolu grupā kopvērtējumā izcīnītu 1.vietu un „Latvijas Avīzes” kausu un organizatoru sarūpētās balvas. Preiļu 1. pamatskola –  kļuvusi par astoņkārtējiem uzvarētājiem!

    Apsveicam Preiļu 1.pamatskolas komandu, kuras sastāvā uzvaru kaldināja:
A Svetlova, A.Ivanova, E.Patmalniece, M.Lisovs, V.Afanasjevs, A.Pīzelis, E.Dūda, S.Erte, D.Vocišs, K.Vilcāns, A.Caica, D.Devjatnikova, G.Kolosova, I.Šņepste, N.Erntsons, A.Krotovs, L.Zalāns, V.Pugaine, T.Krotova, T.Kunakovs, R.Trubačs, J.Logins, R.Malnača, A.Eglīte, Z.Vaivode, K.Sondors, E.Seilis, I.Mitrofanovs, V.Kondratjeva, H.Vucāns, M.Mironovs, K.Upeniece, D.Pastars, R.Pastors, E.Vanags, A.Linkevičs.