Apciemojam Preiļu pansionāta iemītniekus.

     6.decembris - Projektu nedēļas trešā diena Preiļu 1. pamatskolā noritēja īpaši. Katra klase veica kādu pēc pašu iniciatīvas izvēlētu darbu. 9.c klases pašiniciatīva bija akcija „Lai saldāks tējas laiks!”
Skolēnu mērķis bija izdarīt kādu labu darbu, iepriecināt citus, padarot šo gada tumšāko laiku gaišāku. Tādēļ devāmies uz Preiļu pansionātu, apciemot 26 tā iemītniekus. Skolēni ar vecāku atbalstu sarūpēja 29 ievārījuma burciņas, kuras zēni klasē skaisti iesaiņoja un noformēja. Meitenes mājturības kabineta virtuvē uzcepa smaržīgas ābolmaizes un vafeles. Dienas otrajā pusē pansionāta atpūtas telpā mūs gaidīja tā iemītnieki, vadītāja Juta Fadejeva un pansionāta aprūpes personāls. Omulīgie sirmgalvji labprāt pievienojās skolēnu dziedātajām dziesmām "Uzsniga sniedziņš balts", "Auga, auga rūžeņa", "Bēdu manu lielu bēdu". Smagāk slimie un vecākie ļaudis  ievārījuma burciņas saņēma savās istabiņās. Ar asarām acīs un aizkustinājuma pilniem vārdiem pansionāta iemītnieki mums vēlēja labas sekmes mācībās, stipru veselību.
      Arī pašiem skolēniem bija prieks par draudzīgo un saliedēto kolektīvo darbošanos, gandarījums par to, ka, izdevās kādu iepriecināt un aizkustināt, ka kopā klases skolēni paveica labu un svētīgu darbu.

9.c klases audzinātāja Inga Reine