Olimpiskā diena.

        30.septembrī, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) rīkoja  sporta pasākumu „Olimpiskā diena 2011”. „Šogad Latvijas Olimpiskās dienas pasākumos piedalīsies galvenokārt skolu jaunieši, jo LOK vēlas vairot jaunās paaudzes interesi par sportu un Olimpisko kustību. Tieši kolektīvi sporta pasākumi rada jauniešos kopības sajūtu, iemāca bērnus no mazotnes izprast un cienīt citus, kā arī spraigā sacensībā norūda raksturu. Jo vairāk bērnu mēs iesaistīsim sportā, jo veselāka kļūs mūsu sabiedrība,” norāda olimpiskais vicečempions, LOK viceprezidents Žoržs Tikmers.
        Latvijas Olimpiskās dienas norise sākās Preiļu stadionā pulksten 10:00 ar vienotu, radio SWH translētu un LOK izstrādātu Olimpisko rīta vingrošanu, turpinājās ar veselības skrējienu apkārt Preiļu parkam un pretstafetēm Preiļu stadionā.
       Vēl viens vienojošais elements bija mājasdarbs. Līdz Olimpiskajai dienai, 30. septembrim, katrā norises vietā bija jānoorganizē zīmējumu konkurss Latvijas olimpiskās komandas talismans Londonas olimpiskajās spēlēs. Šajā konkursā no Preiļu 1.pamatskolas uzvarēja Zane Čerpakovska /9.c./ un atzinīgu vērtējumu ieguva Evija Bicāne /4.a/ un Ērika Podskočeva /3.b/
 I.Broka