Pasākums “Kopā roku rokā.”

        Jau trešo gadu Rugāju novada Eglaines pamatskolas kolektīvs Preiļu 1. pamatskolas skolēnus un pedagogus aicina uz pasākumu “Kopā roku rokā.” Pasākums orientēts uz izglītības iestādēm, kas īsteno iekļaujošo izglītību, kura mērķis ir veicināt sadarbību un pieredzes apmaiņu starp izglītības iestādēm, kas īsteno speciālās izglītības programmas, popularizēt iekļaujošas izglītības lomu sabiedrībā, kā arī pedagogu izglītošana.
        Arī mūsu skolas skolēni piedalījās šajā jaukajā pasākumā. Katras izglītības iestādes dalībniekiem bija jāsagatavo priekšnesums un jāizveido radošie darbiņi izstādei. Pasākuma tēma – „SPĒLĒSIM TEĀTRI”, tātad arī mūsu skolas dalībnieki veidoja teātra miniatūras, kuras palīdzēja iestudēt 1. – 4. klašu skolotāja Anita Lauska. Mūsu skolas skolnieki piedāvāja interesantus darbiņus, ko paši veidoja. Visas dienas garumā Eglaines pamatskolas pedagogi kopā ar saviem audzēkņiem organizēja pasākuma dalībniekiem saliedēšanās spēles, rotaļas un dažādas sporta nodarbes. Tāpat skolēniem bija iespēja nodarboties radošajās darbnīcās, kurās bija iespēja veidot medaļas no koka un māla, kā arī papīra locīšana.
        

       Kamēr skolēni darbojās radošajās darbnīcās, skolotājiem notika izglītojošs seminārs izglītojamo uzvedības problēmu novēršanu, mainīšanas metodēm un mūzikas terapijas elementi emocionālajā audzināšanā, ko vadīja Rēzeknes internātpamatskolas – attīstības centra pedagogi.
“Man ļoti patika šis brauciens, jo vārēja piedalīties dažādās sporta aktivitātes un nevajag baidīties uzstāties uz skatuves es šo dienu izbaudīju.” (Madara B.)
“Eglainas pamatskolā man patika viss, īpaši sporta nodarbības un pašiem veidot kastītes, spēles,  kuras spēlējām.” (Brigita)
     Paldies sakām pasākuma organizatoriem par to, ka bērniem tiek dota iespēja piedalīties šādos pasākumos un skolas administrācijai un pedagogiem par laipno un viesmīlīgo uzņemšanu. Uz tikšanos nākošajā pavasarī!


Ar skolēniem pasākumā piedalījās direktora vietn. Anna Dzidra Bernāne