Tikšanās ar žurnālistiem.

     5.klašu skolēni tikās ar žurnāla „Ilustrētā Junioriem” pārstāvēm. Žurnālistes aizraujoši pastāstīja par to kā top žurnāls. Skolēni varēja uzdot dažādus jautājumus, uz kuriem saņēma plašas un izsmeļošas atbildes, un piedalīties konkursos, saņemot lieliskas balvas. Jaunākos žurnāla numurus dāvanā saņēma arī skolas bibliotēka. 5. klašu skolēnus visu gadu priecēs „Ilustrētās Junioriem” kalendāri.
     Skolēnu pārdomas par tikšanos:
     Linda: „Man patika tas, ka redaktores stāstīja par savu darbu. Ļoti interesanti bija, kad redakcijas darbinieces atbildēja uz jautājumiem. Lieliski bija, ka redakcijas darbinieces bija izveidojušas nelielu konkursu, kur varēja dabūt ļoti interesantus žurnālus.”
     Marija: „Man patika žurnāli, konkursi. Es interesējos par viņu žurnālu. Varēja uzdod jautājumus. Patika mazās balviņas. No konkursa uzzināju jaunumus. Man „Ilustrētā junioriem” žurnālā patika bildītes un informācija.”
     Nikola: „Man ļoti patika, kad stāstīja kā gatavo „Ilustrētā junioriem” žurnālu, kā atrod attēlus, kā atrod interesantus tekstus. Man patika, kad varēja uzdod jautājumus, kā arī minēt, kad darbinieces uzdeva jautājumus. Man patika viss!”
    Rinalds: „Mani izbrīnīja, ka vienā firmā viņi izdod 11 žurnālus, un nedēļā viņiem atnāk 10 tūkstošiem vēstuļu no bērniem.”
    Patrīcija: „Man patika, kad uzdeva jautājumus un varēja saņemt balvas. Daudzi ieguva žurnālus. Man ļoti patika klausīties stāstījumu kā viena no meitenēm ciemojās pie ugunsdzēsējiem un lidoja ar lidmašīnu.”

                            5.abc klašu audzinātājas.